logo ośrodek modrzewie
imprezy okolicznosciowe modrzewie

Imprezy okolicznościowe

W naszym domu można zorganizować kameralne imprezy rodzinne, okolicznościowe
i firmowe jak: chrzciny, komunie, wesela, rocznice, stypy, sylwester, Święta Wielkanocne spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy integracyjne. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie.
Dysponujemy 55 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienkami, salą (130m2), salą jadalnianą, salą szkoleniową, kawiarenką.

Oferujemy atrakcyjnie podane smaczne domowe potrawy.

Zobacz, jak może wyglądać Twoja uroczystość

Świętuj z nami!

Organizujemy różnorodne przyjęcia rodzinne, wesela, chrzciny oraz pierwsze komunie w naszej przestronnej sali o powierzchni 130 metrów, idealnej do organizacji wydarzeń rodzinnych.

Nasze domowe jedzenie jest niezwykle pyszne, przygotowywane z najwyższą starannością.

Dlaczego warto?

Przestronna sala i taras

Nasza sala ma 130 m2.
Dodatkowo, nasza sala posiada zadaszony taras, na którym goście mogą odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem w dowolnych warunkach pogodowych.

Zakwaterowanie gości

Oferujemy również możliwość zakwaterowania gości, dzięki czemu mogą oni spokojnie zrelaksować się po uroczystości i nie martwić się o powrót do domu.

Plac zabaw dla dzieci

Dysponujemy placem zabaw. W razie potrzeby, możemy zorganizować profesjonalnego animatora dysponując dmuchanym zamkiem oraz innymi atrakcjami, co dodatkowo umili czas.

Darmowy parking

Goście mogą skorzystać z darmowego i przestronnego parkingu. Parking to gwarancja bezpieczeństwa i wygody dla przebywających na uroczystości.